top of page
Deluxe Queen Room

Deluxe Queen Oda

Bu odamızda bulunan özel tasarım Queen ölçülü yatağı size en iyi gece uykusunu sağlayacaktır. Yatağın her iki yanındaki geniş komodinleri  ve hemen üzerinde yer alan elektronik cihazlarınız için USB girişli duvar prizleri tam bir bütünlük sağlar. Bu odamızda Somine ,Samsung LCD TV, klima (ısıtma ve soğutmalı), çalışma masası, mini bar ve güvenlik kasası bulunmaktadır. Banyoda yağmur başlıklı duş, yerden tavana kadar tamamen tek parça mermer zemin ve duvar ile lavabo da vardır. İstendiğinde çay yapmak için kettle temin edilmektedir.

Cumbalı-Bay Wındow Room

Cumbalı

(Vadi Manzaralı) Oda

 

 

Bu odamızda bulunan Cumba size mükemmel bir okuma köşesi veya çocuğunuz için yatak imkanı sağlamaktadır. Bu odada yer alan Queen ölçüsünde bir büyük yatak ile 180 cm x 100 cm ölçüsündeki özel tasarımlı Cumba yatağı size en yüksek standartlarda konfor sağlamaktadır. Bu odalar konumu itibariyle, Pion Dağının arkasında yer alan bugünkü Efes Antik Kentinin bulunduğu manzaraya bakmaktadır. İlk Efes Limanının kurulu olduğu bir çiftlik ile Ege Denizine doğru da manzarası devam etmektedir. Bu odamız küçük aileler için veya geniş bir alan isteyen çiftler için muhteşem bir tatil imkanı sağlamaktadır.

King Room

King Oda

Bu odamızda California King ölçüsünde bir büyük yatak ile birlikte uzun boylu bir çocuk için katlanabilir koltuk yatak yer almaktadır. Kış için kullanılmak üzere odamızda bir şömine de vardır. Tüm servis imkanları ile donatılmış olan odamız İsabey Camii ve St. John Basilikası ile muhteşem bir manzaraya sahiptir. Bu odanın aynısı birinci katta da yer almaktadır. Geniş yatak seven çiftler için en idealdir. 

Twin Room

İki Ayrı Yataklı Oda

Odanızı paylaşıyorken yatağınızı seyahat arkadaşınızla ayrı tutmak mı istersiniz? O halde bu iki ayrı yataklı ve katlanır açılır koltuklu  odamız tam sizin için dizayn edilmiştir. Yataklarımız en yüksek standartlar ile yapılmıştır. Bu odamızda da ayrıca şömine yer almaktadır. Birinci ve ikinci katlarda konumlandırılmışlardır. 

Standard Room

Klasik Double Oda

Tek olarak seyahat edenler için mükemmel bir odadır. Odada yer alan büyük geniş yatağı ile çalışma masası, mini barı, giysi rafı ve diğer odalardaki ile aynı özellikteki banyosu ile konforlu bir uyum içinde bulunmaktadır. Oda hacminin küçüklüğü yanında sunduğu pratikliği karşısında hoş bir sürprize uğrayacaksınız!

bottom of page